Nauka gry na ukulele od podstaw

 

Wszystkie wymienione przeze mnie metody nauki gry na ukulele oferują możliwość nauki od podstaw. To bardzo ważne, ponieważ instruktor na początku Twojej przygody z ukulele obniży do minimum ryzyko pojawienia się błędnych nawyków. Nabyć je można bardzo łatwo i bardzo szybko. Pozbycie się ich kosztuje już dużo więcej wysiłku. 

 

Dołączenie do istniejącej grupy ukulele na Twoim poziomie

 

Kiedy już coś grasz, trudno będzie Ci z miejsca dołączyć do grupy w miejscowym ośrodku kultury. Mało prawdopodobne, by znalazła się tam grupa akurat na Twoim poziomie. Dużo łatwiej znaleźć odpowiednią grupę wśród osób uczących się zdalnie w naszej szkole nauki gry na ukulele. Mamy po kilka grup na różnym poziomie zaawansowania i co chwilę otwierają się nowe. Dlatego proces dołączania trwa zazwyczaj od 1, do maksymalnie 2 tygodni.
Bardzo dobrym rozwiązaniem dla Ciebie może być również kurs nauki gry na ukulele online. W Szkole Ukulele znajdziesz kursy zarówno na poziomie początkującym, jak i na średniozaawansowanym. Lekcje możesz przerabiać kiedy chcesz, jak chcesz i gdzie chcesz, ponieważ dostęp do wszystkich lekcji otrzymujesz od razu. Nie musisz się martwić o to, że czegoś nie zrozumiesz, lub nauczysz się źle. Przez cały czas od dnia zakupu otrzymasz dostęp do comiesięcznych spotkań z instruktorem. Poprowadzi on Twoją naukę i zweryfikuje postępy. Szczegóły takiego rozwiązania znajdziesz na stronie www.szkolaukulele.pl.

 

Lekcje ukulele indywidualne z instruktorem

 

Jest to najskuteczniejszy, lecz również najdroższy sposób na naukę gry na ukulele. Plusem takich zajęć jest uwaga instruktora, która skupiona jest tylko na Tobie. Polecam korzystać z nich jako konsultacje, powiedzmy raz na 2, 3 lub 4 tygodnie. 45 minutowe zajęcia z Jarem możesz wykupić przechodząc pod ten link.

 

Lekcje pokazowe / warsztaty dla firm i ośrodków kultury

 

Jeśli jesteś osobą decyzyjną w firmie bądź ośrodku kultury i chcesz zaprosić nas do swojego miasta — czekamy na wiadomość! Można wysyłać je bezpośrednio do mnie na kontakt@beznut.com. Jeśli jeszcze się wahasz i nie wiesz, czy warsztaty ukulele są odpowiednie dla ludzi w Twoim otoczeniu, zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

 

lekcje ukulele dla firm

lekcje ukulele dla instytucji kultury

 

Zaproś nas i przekonaj się, że naprawdę było warto!

 

Dotychczas z naszch usług skorzystali:

  • Krakowskie Forum Kultury
  • Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury
  • Miejsko Gminny Ośrodek Promocji Kultury w Koziegłowach
  • Miejski Ośrodek Kultury w Sławkowie

 

Dołącz do naszej szkoły gry na ukulele!