Cykliczne warsztaty ukulele w ośrodkach kultury

 

Prowadzimy cotygodniowe zajęcia gry na ukulele w ośrodkach kultury wszelkiego rodzaju. Swoje lekcje kierujemy zarówno dla osób dorosłych, jak i dla dzieci. Możliwe są również grupy mieszane, w których prym wiodą rodzice z własnymi pociechami. Oferujemy przeprowadzenie lekcji próbnej, podczas której zapewniamy instrumenty dla wszystkich obecnych. Na początek wystarczy tylko chęć do odkrywania w sobie nowych pasji i talentów. Podczas próbnych zajęć omawiamy pokrótce budowę instrumentu i od razu przechodzimy do części praktycznej. Myślą przewodnią każdych zajęć pokazowych jest "Daj mi 15 minut, a nauczę Cię grać na ukulele!". 

 

Warsztaty ukulele na żywo, przez Internet oraz hybrydowo

 

Każde zajęcia pokazowe przeprowadzamy na żywo. Kolejne zajęcia mogą już się odbywać zarówno na żywo, na terenie ośrodka, jak i przez Internet. Taki sposób prowadzenia zajęć odporny jest na wszelkie sytuacje pandemiczne, choroby uczestników oraz instruktorów. Dzięki temu zajęcia mogą odbywać się nawet w wakacje. Warsztatowicze mogą się łączyć na zajęcia z dowolnego miejsca na świecie. Możliwe jest również prowadzenie zajęć w sposób hybrydowy. Spotykamy się wtedy na żywo tylko jeden bądź dwa razy w miesiącu. W pozostałe tygodnie zajęcia prowadzimy poprzez łącze internetowe. Jest to idealny sposób dla ośrodków znajdujących się poza województwem śląskim. Minimalizujemy wtedy koszty związane z dojazdem. 

 

Wyróżnia nas doświadczenie

 

Zajęcia gry na ukulele w powiatowym, gminnym, czy miejskim ośrodku kultury to nie tylko sama nauka. Przygotowujemy również grupy do wszelkiego rodzaju występów. Uczymy grać w grupie, tworzymy zespoły. Dzięki takiemu podejściu jest możliwość pokazywania postępów grupy na scenie. Z wielką radością przygotowujemy grupy do występów podczas różnego rodzaju festynów i dni miasta/gminy.

Do tej pory z naszych usług skorzystali między innymi:

  • Krakowskie Forum Kultury
  • Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury
  • Miejsko Gminny Ośrodek Promocji Kultury w Koziegłowach
  • Miejski Ośrodek Kultury w Sławkowie

 

Wakacyjne kilkudniowe warsztaty gry na ukulele

 

Kilkudniowe warsztaty gry na ukulele są idealnym urozmaiceniem wakacyjnego programu kulturalnego. Wakacje to najlepszy czas na przeprowadzenie tzw. tygodnia z ukulele, czyli pięciodniowych warsztatów ukulele. Podczas ich trwania wprowadzimy chętnych w świat tego małego instrumentu. Przyjeżdżamy wtedy do Państwa z własnymi instrumentami i umożliwiamy ich zabranie do domów przez uczestników. Jest to najlepszy sposób na zweryfikowanie poziomu zainteresowania lekcjami ukulele przed wprowadzeniem ich do stałej oferty. Podczas warsztatów możemy przygotować grupę do wspólnego występu, zwieńczającego tydzień z ukulele.

 

Nasza współpraca nie kończy się wraz z końcem warsztatów!

 

Zarówno w trakcie zajęć cyklicznych, jak i po zakończeniu warsztatów kilkudniowych, oferujemy uczestnikom mnóstwo dodatkowych korzyści. Są to między innymi:

  • opieka instruktorska przez cały czas trwania warsztatów
  • dostęp do platformy zdalnej edukacji
  • pomoc w wyborze i kupnie instrumentu
  • kupony rabatowe na akcesoria i materiały dydaktyczne
  • kursy nauki gry na ukulele online
  • możliwość dalszej nauki w jednej z grup Bez Nut

 

Gwarantujemy indywidualne podejście

 

Do każdego zapytania podchodzimy w profesjonalny, indywidualny sposób. W celu ustalenia szczegółów współpracy zapraszam do kontaktu mailowego: kontakt@beznut.com.